Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Rhea (Kate Russo)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rhea

Rhea


Kor : 37

Rhea (Kate Russo) Empty
TémanyitásTárgy: Rhea (Kate Russo)   Rhea (Kate Russo) Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 1:03 pm

K A T E . " R H E A " . R U S S O
Rhea (Kate Russo) PHlhennr7VRHos_1_m

Személyes adatok:
Teljes név: Kate Russo
Alias: Rhea
Születési dátum: 1992 - 05 – 02
Kor: 24 év
Családi állapot: kapcsolatban

Speciális adatok:
Kaszt: Ellenálló
Kaszton belül betöltött poszt: Tanító.
Képesség: Föld irányító (erős)
Fegyver: 9mm-es Browning

Személyiség:
Rendkívül okos, tanult nőt ismerhet meg az, aki szán arra kis időt, hogy beszélgessen vele. Szeretni való, pajkos, kreatív, és imádja élvezni az életet. Végtelenül kedves, segítőkész ugyan, de a türelem nem erénye. Bár ha valamibe belekezd, azt véghez is viszi; ilyen téren borzasztóan maximalista.
Az életben az egyensúlyt és a biztonságot keresi, ám nagyon bizalmatlan, még a hozzá közel állókkal szemben is. Ő szívesen segít, de mások ne ártsák bele magukat az egyébként sem egyszerű életébe...

Külső megjelenés:
Átlagosan magas (175 cm), erős csontozatú, mégis nőies vonásokkal bír. Szívós egy nőszemély, az biztos... és mellé kifejezetten csinos is. Barna, hullámos haja és szép metszésű, szikrázóan zöld szemei vannak.
Ruházatban a kényelem játszik szerepet nála, hisz a túlélni nem lehet magassarkú cipőkben... Feljegyzendő, ritka alkalmak azok, amikor ő igazán kiöltözik.

Előtörténet:

Rheának hívatja magát, az igazi nevét senki sem tudja. A bátyjával él együtt, és nem sokat beszélnek magukról, vagy a gondjaikról...

1992. május 2.-án született, valahol az államok déli részén. Gyermekkoráról nem igen szokott, nem is szeret beszélni, hisz szülei korán meghaltak egy tűzvészben, ő maga nem is emlékszik az arcukra, a bátyja elmondásai az egyetlenek, amik hozzájuk kötik a lányt. Ők ketten megmenekültek, s rokonukhoz, néhai apjuk bátyjához kerültek, aki egyedül élt egy vidéki kisvárosban, valahol az isten háta mögött...

Emlékszem, mindig anyáról mesélt. Hogy mennyire kedves volt, és milyen finomakat főzött... na meg, hogy egyre jobban hasonlítok rá, ahogy növök. Hogy én is olyan szép vagyok, mint amilyen ő volt.

Míg a bátyját komoly, férfias nevelésben részesítette és gyakran járt el vele az erdőre vadászni, addig a kis Kate-t a széltől is óvta volna. Persze a kis Kate nem volt képes nyugodtan ülni a fenekén, míg a bátyja ki tudja, milyen kalandokban vett részt. Előfordult ugyan, hogy ehetetlen lett az ebéd, vagy foltos maradt a mosás, de a lány igenis igyekezett legalább így kivenni a részét a közös kis életükből, mely akkor kezdett el bonyolódni, amikor a két testvér serdülni kezdett. Hisz ahogy cseperedett, a lány egyre jobban kezdett hasonlítani a hajdanvolt édesanyához.
Ez persze feltűnt a nagybátyjának is, aki titkon mindig is vágyott öccse nejére... hát miért ne szerezhetné meg magának a lányát?
Délelőtt történt, hogy Tom lelépett valamerre, ő pedig ezt kihasználva próbálta meg magáénak tudni a lányt. Szerencsére a testvére időben ért haza...

Nem akartam megölni. Csak a bátyámat védtem, aki pedig engemet. Mégis a szívét vettem célba, s mikor elföldeltük, akkor is úgy éreztem, hogy megérdemelte a rohadék... Azóta nem bízok senkiben Tomon kívül, álljon bármilyen közel is hozzám az illető.

Idővel a tragédia bekövetkezett a Földön, ők pedig egymásra utalva menekültek keresztül-kasul az államokon. Igyekeztek túlélni, melyhez akkortájt felbukkanó képességeik egyszerre számítottak áldásnak és átoknak is. De mindent összevetve a változás nemcsak a Földnek, de számukra is újrakezdési lehetőséget biztosított. Az új kezdethez persze új név is jár. Így lett Kate Russoból Rhea.
Ekkortájt találkoztak Fausttal, aki valami megmagyarázhatatlan módon szimpatikus volt a lánynak. Talán a szabadelvűsége, talán a rosszfiús sármja miatt... bátyjának így is, úgy is épp elég bosszúságot okozott az említett férfiú, akivel közösen alapították meg a mára már igencsak megnövekedett Ellenállást.

Mikor már kezdett kicsit sok lenni, hogy ezek ketten folyton egymást marják, na meg Faust megkérte a kezem, ráadásul kerek-perec a képembe közölték, hogy terhes vagyok... ott elértem azt a pontot, amikor már legszívesebben csak ordítottam volna, hogy mindenki hagyjon a fenébe!

Jelenleg a bátyjával él egy takarosabb lakásban, bár ez az együttélés érdekes fogalom, hisz a bátyja olykor napokra eltűnik, mióta felkerült a körözési listára, Fausttal egyetemben. Idő kérdése, és előbb-utóbb őt is gyanúsítani fogják, de egyelőre nagy a csend a nő körül. Leszámítva az egyre csak növekvő kis életet a pocakjában, akit bár már most imád, mégis kicsit neheztel rá, hogy miatta nem engedi sem a bátyja, sem kedvese még a legenyhébb akciókban sem részt venni. Helyette ott segít a bázison, ahol tud, s igyekszik tudását átadni a többi, gyengébb képességgel bírónak.


A hozzászólást Rhea összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29, 2011 10:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Rhea (Kate Russo) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhea (Kate Russo)   Rhea (Kate Russo) Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 5:01 am

Elfogadva!
----------------------

Miss Russo!
Örülünk, hogy te is közénk tartozol. Egy áldás vagy az ellenállás számára, ne felejtsd ki a feliratkozást az Avifoglalóba!
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
 
Rhea (Kate Russo)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Horus (Tom Russo)
» Rhea ligete
» The Russo's loft
» Horus és Rhea lakhelye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: Mindent a karakterekről :: Elfogadott karakterlapok :: Ellenállás-
Ugrás: