Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Tanácsterem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Faust
Admin
Faust


Kor : 40

Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 8:05 am

Egy nagyobb konferenciaszoba amelyben az eligazításokat megbeszéléseket szokták tartani. Rendszeres ellenőrzés alatt van a poloskákat illetően, így itt bárki bármikor tud beszélni akármilyen titkáról.
Vissza az elejére Go down
https://wildnature.rpg-board.net
Horus

Horus


Kor : 43

Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 5:08 am

[CAILIN, RHEA]

*Elvileg itt kell fogadnia az új nőt, lévén ez az úgymond hivatalos eljárás, vagy mi a szösz. Persze minden új tag rendkívül jól le van ellenőrizve, meg persze Fausstal is eldumálnak, viszont az alakváltók elég beképzeltek ahhoz, hogy külön is elbeszélgessenek mielőtt beengedik az újakat a "falkájukba". Tehát ez ilyen belsős hülyeség. Horus már bent is van a tanácsteremben, elégedetten foglalja el Faust helyét, még a lábait is felvágja az asztalra a nagyfőnök iránti tiszteletlenség jeleként. Ő most úgysincs itt. Még Rhea fog befutni, de azt meg kétli, hogy a húgát ezen megnyilvánulása különösebben zavarná.
Egyébként a férfi most sem esett túlzásokba öltözködés terén. Most legalább inget visel, de azon is, ha jó két-három gomb be van gombolva... nem tehet róla, dögmeleg van. Még egy farmer anyagú halásznadrágot visel, meg papucsot. Ki nem állhatja a meleget, ez van. Haján pedig meg csak a szándék látszik, hogy hátra akarják erőszakolni, de nem igazán zavartatják magukat a fekete tincsek.
Amíg pedig nem jönnek meg, akiket vár, olvasgat, jobb híján a tegnapi újságot. Szóval elvan egymagában a teremben.*
Vissza az elejére Go down
Cailin

Cailin



Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 2:58 am

*Végre kaptam egy címet, ahol keresnem kell az ellenállás tagjait. Kicsit izgatott voltam, mert új volt nekem a helyzet. Ismét tartozhatok valahová, és tudásomat végre arra fordíthatom, hogy segítsek a hozzám hasonlókon. Fegyvert nem vittem most magammal, csak felvettem a kedvenc farmeromat, egy trikót, majd arra a motoros dzsekit. Ha kell, akkor eltudok menekülni reményeim szerint, de merem remélni, hogy erre nem lesz szükség, és végre révbe érek kicsit.
A motoron ülve élveztem, ahogy a szél süvít, ez mindig szabadságérzetet biztosít nekem. Aztán megérkeztem az épülethez, egy darabig csak ültem a motoron, még a sisakot sem vettem le. Méregettem a házat, végül vettem egy mély levegőt, és levettem a sisakot. Megráztam a hajamat, ahogy mindig is, majd lehúztam a kabátot. Az ajtóban már vártak, és persze megmotoztak. Nem ellenkeztem a dolog ellen, csak jót mosolyogtam.
Aztán beléptem az épületbe, és egy terem felé irányítottak. Menet közben felmértem a terepet, ha még is menekülésre kerülne sor, és nem lesz könnyű dolgom,csak is harc útján juthatok ki, és akkor sem biztos,hogy épp bőrrel.
A teremben egy férfi várt rám. Arca megnyerő volt, és sugárzott róla, hogy nem egyszerű figura. Azt hiszem mondhatom azt is, hogy felkeltette már a megjelenésével a figyelmemet. *
- üdvözlöm. Lin vagyok, és ha jól sejtem, akkor az ellenállás vezetőjével állok szemben.
*Minek is kerülgessem a forró kását, nem vagyok félénk kis lány, aki nem mer kimondani dolgokat. *
- Nos,gondolom hallott rólam már ezt ,azt. szeretnék csatlakozni a múltam ellenére is.
*Néztem a férfit, és nem néztem oldalra, vagy sütöttem le a szememet, tartottam a szemkontaktust vele. Kíváncsian vártam mit fog mondani, vagy tenni.*
Vissza az elejére Go down
Rhea

Rhea


Kor : 37

Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 12:09 am

*Valahol ott lép be a történetbe, hogy Cailin közli: "ha jól sejtem, az ellenállás vezetőjével van dolgom."
Egy Horus széke mögötti ajtón lép be, prüszkölő nevetést hallatva a kijelentést illetően.*
- Bocsánat... *sandít a nőre kedves mosollyal. Farmert és lenge, könnyed anyagú, a pocakjához mérten csinos felsőt visel. Haját összefogta, nevetésének miértjét pedig nem fogja megmagyarázni, csak bátyjára sandít, s mellé lépve, határozott mozdulattal próbálja lelökni az asztalról a felpakol patákat.*
- Viselkedj! *Bizony, ha a tappancsok lekerülnek, papírköteget tesz a férfi elé, kicsit lesöpörve előtte az asztalt.*
- Az általános papírok, az akta... kell még valami? *szusszan aprót, láthatóan egyáltalán nem élvezi a titkárnő szerepet, amibe élete két férfiembere kényszerítette jelen helyzetben.*
Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 1:05 am

*Amikor a nő belép, szépen összehajtja az újságot és leteszi maga mellé az asztalra. Lábait viszont továbbra sem veszi le az asztalról, mert övé itt a terep... jelenleg. Amúgy meg csak szeretné, ha az övé lenne.
Most jönne valami üdvözlés, meg hasonlók, de ugye a háta mögül prüszkölő nevetést hall, hát oldalra fordított fejjel sandít hátra.*
- Naaa, ne rontsd el. *Szól hátra, de azért csibészes kis mosoly jelenik meg a szőrős ábrázatán. Aztán megint nem hagyják szóhoz jutni, mert amint belekezdene valami épkézláb köszöntésbe, húga lelöki a lábait az asztalról.*
- Igen anyu. *Morogja Rheának, de immár nem mosolyodik el. Másodszor szakították félbe, ez már dühítő. Miközben helyezkedik a székben, most már tényleg belekezd.*
- Szóval, üdv nálunk Lin, én Horus vagyok éééés nem, nem én vagyok az ellenállás vezetője. Csak az alakváltókért felelek és ha jól tudom, te az vagy. Faust a mi urunk és parancsolónk. *Nem kevés irónia vegyül a hangjába az utolsó mondatnál. Szinte tapintani lehet a Faust iránt érzett utálatát és ellenszenvét. Amúgy meg simán letegezi a nőt. Nem szeret magázódni, meg aztán szeretné éreztetni Cailin-nal, hogy ők azért valamivel lazábbak, hisz még is lázadókról van szó, nem pedig egy egyenruhás katonai szervről.
Rhea szavai hallatán letekint a papírokra, majd fel Rhea-ra.*
- Mit tudom én, ezt Faust szokta intézni. Nem maradnál itt? *És bizony beveti húga ellen a kutyaszemeket, mert bizony gőze sincs, hogy a rendes felvételit, hogyan kell lepapírozni. A beszélgetéssel nincs különösebb baja.
Lin szavaira bólint egyet határozottan és ki is nyitja a nő aktáját. Bizony abban sok minden megtalálható.*
- Rendben, először ülj le. Másodszor tegeződjünk, mert az kényelmesebb. A múltad pedig... ellenőriztünk miután eljöttél az Ügyosztálytól, nem vetted fel velük újra a kapcsolatot. Mi történt? *Hogy Lin nem lépett kapcsolatba az Ügyosztállyal eljövetele óta, azt az aktából olvassa ki, a kérdésnél tekint fel rá újra az olvasásból. Az nincs megírva, hogy miért szökött el tőlük, ez érdekli először. Amúgy Linre szinte nem is mosolyog... egyedül húgának jár ki a mosolyból. Bár próbálkozik az ismeretlen nővel szemben sem túl barátságtalannak tűnni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Admin
Mesélő



Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 12:39 pm

// Cailin fagyasztását kérte, így a játék sajnos nem fejeződik be. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanácsterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: New York :: Staten Island :: Az Ellenállás rejtekhelye-
Ugrás: