Wild nature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

2016-ot írunk és Földünk messzemenően más képet mutat, mint hajdanában. A földrajza megváltozott; szigetek, félszigetek tűntek el, máshol újak jelentek meg. Egyes népek elpusztultak, míg az erősebbek fennmaradtak…

Az USA-ban megjelent az Ügyosztály mely kiterjedt kapcsolatrendszerrel bír, politikán át a közéletig, s a rendvédelmi szervek mellett titkos ügynököket is bevetnek céljuk elérésében. Ez a cél nem más, mint a különleges képességűek kiiktatása vagy deportálása elzárt táborokba. Ezekben a táborokban szigorú biztonság mellett őrzik őket, egyeseken kísérleteznek is, hogy megszerezzék képességüket, vagy épp elpusztítsák azt.

Ebben a sanyarú kilátásokkal teli világban szerteszét akadnak olyanok, akik rejtőzködni kényszerülnek, mutánsokként megbélyegezve… de akadnak, akik még emlékeznek arra, hogy a természet elemeinek irányítása nem átok, hanem áldás. Ők az Ellenállás, s céljuk egy élhetőbb jövő a fajtájuk, a Természetanya pártfogoltjainak számára.

A küzdelem felszínen és felszín alatt egyaránt folyik. Már csak az a kérdés… te kinek az oldalán állsz?

 
 
 

 
 


 

 Csevegő

Go down 
+3
Lara
Horus
Rhea
7 posters
SzerzőÜzenet
Rhea

Rhea


Kor : 37

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 8:49 am

Userek beszélgetésének helye, kötetlen témában.
Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 12:29 pm

Csak azért jöttem, hogy megnézzem a maszek kis aláírásom xD Sufnitunning volt, de szerintem erősen látszik is rajta. Meg egyébként nem is nagyon írt még ide senki és jó érzés megtörni a csendet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 4:02 am

Menő, bár ez a hónalj villantás nem biztos, hogy minden nőt levesz a lábáról. Razz
Vissza az elejére Go down
Lara

Lara



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 8:42 am

Csak, hogy leellenőrizzem az aláírásomat! ^^ (Csakúgy, mint Horus Smile )
Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 9:00 am

Phaedra drága, az erdőben vagyunk a természetben... csak idomulok hozzá Razz Zavar? xD

Hű, én olyat soha nem fogok tudni csinálni, mint Lara *.* Marhajó lett.
Vissza az elejére Go down
Lara

Lara



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 9:02 am

Köszönöm a dicséretet! ^^
Ha gondolod elvállalom, hogy csinálok neked egyet... msn címért cserébe! Razz (Bár én sem vagyok egy nagy szerkesztő...)

Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 9:13 am

Röppent is egy üzenet néked Lara Very Happy
Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 12:11 pm

Hűűűű mim van *.* Köszönöm az aláírást Lara, ez valami eszméletlen jó lett.
Vissza az elejére Go down
Lara

Lara



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Jan. 17, 2011 12:29 pm

Szívesen bármikor máskor is! ^^
Majd még javítok rajta szerintem, mert az a jobb oldali kép elég furán áll...
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jason Davis

Jason Davis



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 4:14 am

valaki végre az adminok vagy modik közül megnézné a karakterlapomat??? 1 hónapja regisztrálta mmár kb-.-
Vissza az elejére Go down
Rhea

Rhea


Kor : 37

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 9:30 am

Ha írtad volna, hogy készen van, már megnéztük volna. Vártunk, hátha írsz még hozzá, esetleg töltesz fel avatart...
De szólok Faustnak és meglesi.
Vissza az elejére Go down
Jason Davis

Jason Davis



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 7:37 pm

bocs, nemigazán tudtam, hogy kell írni hogy készen van..a másik meg hogy azt írtátok hogy csak az elfogadás után rakjunk fel avatart..képet kicsinyíteni sajnos nem tudok.. :S amúgy köszönöm Smile és bocsi..kicsit dühös voltam :$
Vissza az elejére Go down
Rhea

Rhea


Kor : 37

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 12:59 am

Ha elküldöd a karakterképet belső üziben, akkor szívesen megcsinálom neked. Smile
Vissza az elejére Go down
Jason Davis

Jason Davis



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 1:10 am

halvány lila gőzöm sincs azt hogy csináljam Very Happy ink keresek linket az jó?
Vissza az elejére Go down
Rhea

Rhea


Kor : 37

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 1:17 am

Úgy gondoltam. Very Happy Bocsi, csak gyorsan írtam és nem gondoltam bele, hogy nem egyértelmű. ^^"
Vissza az elejére Go down
Jason Davis

Jason Davis



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 1:19 am

Very Happy van ez így Very Happy
Vissza az elejére Go down
Veda





Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 11:14 pm

Sziasztok!!
Ráleltem az oldalra, megfogott az alapötlet és érdeklődnék, hogy mennyire aktív még a társaság? Mert ha vagyogatunk, akkor kirakom a karim és boldogítanálak titeket;)
Vissza az elejére Go down
Horus

Horus


Kor : 43

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 2:26 am

Azon agyaltam, hogy ezen a szürke háttéren milyen betűszínek is mutatnak jól. Most kipróbálok néhányat, hátha másnak is segítséget nyújt Smile (A feketét épp most szemléltettem xD) A minta után mellékelem a neveiket.

Apacukafundalukafundakávékamanduka - Tomato
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Teal
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Steelblue
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Sienna
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Seagreen
Apacukafundalukafundakávékamanduka - RoyalBlue
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Purple
Apacukafundalukafundakávékamanduka - OrangeRed
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Olivedrab
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Navy
Apacukafundalukafundakávékamanduka - MidnightBlue
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Maroon
Apacukafundalukafundakávékamanduka - DarkGreen
Apacukafundalukafundakávékamanduka - Crimson

Stip-stop Navy XD
Vissza az elejére Go down
Sánchez

Sánchez


Kor : 53

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 9:36 pm

Jöttem meglesni, hogy hogy szuperál az aláírásom. Friss, ropogós és ismételten a photoshopos tehetségtelenségemet szemlélteti XD De hát ez van. Nagyon gáz?

Most vettem észre a rangom és hát LOL XD Kösz Rhea drága Smile
Vissza az elejére Go down
Cailin

Cailin



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 9:05 am

sziasztok Very Happy
elvesztem, de vissza találtam, és nagyon tetszik ,amit összehoztatok, igaz megint elvagyok veszve Embarassed
Vissza az elejére Go down
Rhea

Rhea


Kor : 37

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 10:46 am

Ennek örülünk, és örülnék annak is, ha nem lennél elveszve. Very Happy Miben vesztél el? O.O Vagy hol?
Vissza az elejére Go down
Cailin

Cailin



Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 9:04 pm

Elvileg ment neked egy pm erről még tegnap este Very Happy abban benne van miben is vesztem el xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wild nature :: A karaktereken túl? (Useres rész) :: Beszélgetések, bármilyen témában-
Ugrás: